Школа - велика дитяча країна,

В ній відкривається білий наш світ.

Тут пізнає себе кожна дитина,

І відправляється звідси в політ...

10 груд. 2014

заходи щодо Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та Акція "16 днів проти гендерного насильства"

З 24 листопада по 9 грудня 2014 року в школі пройшли комплексні заходи щодо Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та проведення акції "16 днів проти гендерного насильства"
5 груд. 2014

Спеціалізоване медико-волонтерське навчання

На виконання протокольного рішення наради в Адміністрації Президента України від 29.09.2014 №03/1-01/416 щодо проведення спеціалізованих медико-волонтерських навчань, сьогодні в Курахівській ЗОШ І-ІІІ ст. №22 відбулися заняття з питання спеціалізованого медико-волонтерського навчання.
21 лист. 2014

Тиждень енергозбереження

З метою забезпечення економічного споживання енергоносіїв, формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, розвитку та використання відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива, згідно з рекомендаціями відділу освіти Селидівської міської ради та планом роботи Донецької облдержадміністрації в школі з 24 по 29 листопада 2014 року було проведено Тиждень енергозбереження.
21 лист. 2014

День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій

У четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата — День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.
31 жовт. 2014

"Тиждень безпечного користування газу в побуті"

З метою попередження нещасних випадків та забезпечення безпечного використання газу в побуті в школі з 27.10 по 31.10.14 р. було проведено «Тиждень безпеки під час використання газу в побуті»
10 жовт. 2014

Уникнення враженнями мінами та вибухонебезпечними предметами

Безпека щоденного життя
10 жовт. 2014

Тиждень правових знань "Мораль-Право-Ми"

З метою проведення інформаційно-освітньої та профілактичної роботи серед дітей та учнівської молоді з з 06.10 по 10.10.2014р. в школі було організовано проведення тижня профілактичної роботи «Мораль-Право-Ми».
6 жовт. 2014

Привітання з Днем Учителя!

Учителю! Пораднику і друже! Ви вибрали дорогу непросту. Ми Вам сьогодні дякуємо дуже За Вашу працю вчительську святу!
13 вер. 2014

Організація та проведення Олімпійського тижня в школі
1 вер. 2014

Свято Першого дзвоника