Історія школи

Проект будівлі школи наданий Центральним інститутом типових проектів Держбуду СРСР (Київський філіал), виконавець – ВКБ (ОКС) Селидівського міськвиконкому, будівельна організація тресту «Селидіввугілля».
Школа була здана в експлуатацію у вересні 1963р. та отримала назву СШ №2. Станом на 15.09.1963р. в ній навчалося 889 учнів. Перший директор – Клименко Микола Федорович, заступники – Таранова Т.О., Костенко М.Ф., Множинський Д.І. Педколектив нараховував 46 вчителів.

У 1972 році відбулося злиття СШ №1 та СШ №2. Кількість учнів – 1192, найбільша за всю історію школи. Навчалися в 2,5 зміни. Далі поступово йде зменшення кількості учнів, погіршується демографічна ситуація в селищі.
Відбуваються зміни в кадровому складі педагогів та в керівництві школи: директори – Москалець Н.Г., Язікова Г.С., Зацарна Ж.Б.

В 2001 році школа отримала статус україномовної.
В 2010 році відбулося ще одне злиття шкіл ЗОШ №23 та ЗОШ №22.

За цей час повну загальну середню освіту одержали 5251 учнів. З них нагороджені Золотою медаллю – 28, Срібною – 39 учнів. Школа пишається своїми випускниками, серед яких є вчені, політичні діячі, судді, слідчі, адвокати, фінансисти, економісти, лікарі, фармацевти, агрономи, військові, інженери, технологи, будівельники, журналісти, програмісти.
Понад 60 випускників нашої шкли стали педагогами, 5 з них – директорами шкіл, понад 10 – вченими, є режисер театру, професійні співаки, артисти.

Сьогодні в вищих навчальних закладах навчаються 72 учня школи – це заслуга батьків і педколективу школи

На даний момент в школі навчається 270 учнів, керівництво школи здійснює директор – Зацарна Ж.Б., заступник з НВР – Фунтікова І.Є., заступник з ВР – Д’яченко О.А.
Педагогічний колектив складається з 20 осіб (19 вчителів,   1 педагог - організатор), серед яких: мають звання «Відмінник освіти України» - 2, педагогічне звання «Старший учитель» - 3, спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії – 5, І категорії – 9, ІІ категорії – 2, спеціалістів, які мають повну вищу освіту – 2 та базову вищу освіту – 2.

Школа працює над реалізацією науково-методичної проблеми «Формування особистості учня на основі якісної освіти, розвитку його творчих можливостей, самовдосконалення через підвищення рівня компетентності педагогів».
З цією метою:
створено методичні підструктури:
- Методичне об’єднання учителів початкових класів (керівник Мєльнікова С.Я.);
- Методичне об’єднання класних керівників (керівник Д’яченко О.А.);
- Динамічна група вчителів природничо-математичної циклу (керівник Казьміна Т.О.);
- Динамічна група вчителів суспільно-гуманітарного  циклу (керівник Сіпєєва О.В.);
- Творча група вчителів (керівник Антюфеєва Т.М.).
в школі діють:
- Наукове товариство старшокласників «Обрій»
- Інноваційна програма «Центр здоров’я»
- Програма родинного виховання «Сімейне коло»
- Музей Бойової слави «Пам'ять»
- Музична студія «Веселка»
- Спортивні секції з волейболу та ЗФП
- Мережа гуртків та факультативів