Пам'ятка для батьків з правил безпеки життєдіяльності  під час зимових канікул
З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення кримінальних ситуацій, адміністрація школи та класні керівники просять Вас ознайомитись з правилами безпеки життєдіяльності під час зимових канікул, з обов'язковим їх дотриманням:
1.   Будьте обережні та дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності при користуванні газом та електричними приладами. Не допускайте гри з вогнем вашою дитиною.
2.   Обов'язково наголошуйте дитині про те, що за відсутності вдома дорослих не можна відчиняти двері незнайомцям.
3.   Не дозволяйте дитині без супроводу дорослих перебувати біля водойм, не дозволяйте кататися на незамерзлих водоймах.
4.   Обов'язково наголошуйте дітям про небезпеку, яка чатує на них при поводженні з собаками та іншими бездомними тваринами;
5.   Забороняйте дитині користуватися петардами, хлопавками та іншими піротехнічними засобами.
6.   Перед кожною зустріччю дитини з вулицею не забудьте ще раз нагадати їй правила вуличного руху.
7.   Не дозволяйте дитині перебувати на вулиці після 17 години без супроводу дорослих.
8.   Слідкуйте за гігієнічними вимогами щодо харчування
дитини.
Пам'ятайте, що безпека і здоров'я вашої дитини залежить від спільних наших з вами зусиль. Тому переконливо просимо вас потурбуватися про здоров'я своєї дитини і взяти під батьківський контроль дозвілля дитини у позашкільний час, проявити більше уваги і чуйності до дитячих проблем.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Для зарахування Вашої дитини до 1 класу

Ви повинні надати наступні документи:

1. Паспорт одного з батьків (пред’явити особисто)

2. Заява батьків (згідно шкільного бланку)

3. Свідоцтво про народження дитини (оригінал і ксерокопія)

4. Ідентифікаційний код (оригінал і ксерокопія)

5. Медична довідка дитини, картка з щепленнями

6. Фото дитини, пластиковий файл (2 шт)

ПОРАДИ  БАТЬКАМ

1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання, вранці будіть дитину з усмішкою та лагідним словом.

2. Не підганяйте, розраховувати час - це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не вирішили - провини дитини в цьому нема.

3. Обов'язково привчіть дитину вранці снідати. Це важливий момент у запобіганні хвороб шлунка.

4. Давайте дитині в школу бутерброд, фрукти, вона в школі витрачає багато сил і енергії.

5. Привчайте дитину збирати портфель напередодні, ввечері перевірте, чи не забула вона чого-небудь важливого. Запитайте її, чи не передавав вчитель прохань чи розпоряджень батькам. Через деякий час дитина привчиться сумлінніше ставитися до своїх обов'язків і стане більш зібраною.

6. Проводжаючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів, без застереження на кшталт: „ Дивись, поводь себе гарно!", „Щоб не було поганих оцінок!", та таке інше. У дитини попереду важка праця.

7. Забудьте фразу „Що ти сьогодні отримав?", а краще запитайте: „ Про що нове ти сьогодні дізнався?". Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї тисячу питань, дайте їй можливість розслабитись, / згадайте як вам було важко після напруженого дня /. Коли дитина збуджена і хоче з вами чимось поділитися, не відмовляйте їй в цьому, вислухайте.

8. Після закінчення занять дайте дитині відпочити. Обід звичний для цього. Школяр може розповісти про свій робочий день і у такий спосіб звільнитися від психологічного напруження.

9. Якщо дитина замкнулась у собі, щось її турбує, не вимагайте пояснень, хай заспокоїться, тоді вона сама розкаже.

10. Зауваження вчителя вислуховуйте без присутності дитини. Вислухавши, не поспішайте влаштовувати сварку. Говоріть з дитиною спокійно.

11. Домашні завдання для 6-річних дітей протягом  року не задаються у відповідності до Наказу Міністра освіти та Науки України.

12. Протягом дня знайдіть / намагайтеся знайти / півгодини для спілкування з дитиною, а в цей час найважливішими повинні бути справи дитини, її біль, її радощі.

13. У сім'ї має бути єдина тактика спілкування всіх дорослих з дитиною. Всі розходження щодо виховання дитини вирішуйте без неї. Коли щось не виходить, порадьтеся з вчителем, психологом. Не зайвим буде почитати літературу для батьків, там ви знайдете багато корисного.

14. Завжди будьте уважними до стану здоров'я дитини, коли щось її турбує: головний біль, поганий загальний стан. Найчастіше це об'єктивні показники втоми, перевантаження.

Бажаємо успіхів Вам та вашій дитині!

Оплата за харчування учнів!

Шановні батьки!

Оплата за харчування учнів на наступний місяць повинна відбуватися до 25 числа поточного місяця, із розрахунку:

1-4 класи - 6,00 грн на день

5-11 класи - 6,50 грн на день

Реквізити: реєстраційний рахунок №35427205046875, банк ГУДКСУ в Донецькій області,  МФО 834016, код ЕДРПОУ 02142916

Призначення платежу: оплата за харчування учня Курахівської ЗОШ №22 (обов'язково вказати Курахівська ЗОШ №22, прізвище, ім'я та клас учня).

Квитанцію про оплату відразу надати класному керівникові.

Адміністрація.

Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі: посібник для батьків